Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
AKTUALNOŚCI

 

Straż miejska w ostatnim czasie odnotowuje wzrost liczby zgłoszeń i interwencji odnośnie pomocy zwierzętom.

      Dotyczy to zwierząt domowych jak również dziko żyjących. Najczęściej są to zwierzęta ranne, które wymagają pomocy specjalisty. W takich przypadkach zwierzęta są przekazywane do Centrum Weterynarii Canisia, jak również do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt. W przypadkach potrzeb usuwania truchła zwierzęcia Straż Miejska Kalisza niezwłocznie przekazuje informację do Ochotniczej Straży Pożarnej, która jest za to odpowiedzialna. Od początku roku do Straży Miejskiej Kalisza wpłynęło ponad 150 zgłoszeń z czego: 

- najwięcej zgłoszeń bo 54, dotyczyło bezpańskich, zabiedzonych, chorych, rannych i padłych psów;

- 42 zgłoszenia dotyczyły kotów;

- 22 zgłoszenia z informacją o gołębiach;

-16 próśb o pomoc sarnom.

Pozostałe zgłoszenia to jelenie, łabędzie, lisy, jastrzębie, cukrówki, kaczki, borsuki, świnki morskie, zające, jeże, kuny a nawet pszczoły. Przypominamy, że zgłoszenia dotyczące zwierząt i ptaków można kierować do dyżurnego Straży Miejskiej pod bezpłatny, całodobowy numer tel. 986.

 

bip

rolban

logo zatrzymania smogu2

nie

segre

rig

knm

puk

 

 

 

KONTAKT Z NAMI

62-800 KALISZ

ul. Krótka 5-7

tel: 627 646 900

tel: 627 654 450

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA STRAŻY MIEJSKIEJ KALISZA /smkalisz/SkrytkaESP

PRZYDATNE STRONY