Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
News

  • Register

 

Zajęcia w przedszkolu to zwykle pierwszy kontakt z umundurowanym funkcjonariuszem. Dlatego na początku każdych zajęć profilaktycznych uczestnicy poznają charakterystyczne elementy munduru, mogą dotykać, przymierzać, oglądać. Wzajemne poznanie się buduje bazę do dalszych zajęć.

Tak było również dzisiaj w Przedszkolu Kids Academy, gdzie dzieci miały możliwość zobaczenia jak wygląda i do czego służy radiowóz Straży Miejskiej. Udział w prelekcji wzięła około 120 maluchów. Informujemy, że pogadanki, które realizują strażnicy ds. profilaktyki, są zawsze dostosowane do poziomu uczestników. Są one prowadzone na terenie większości placówek oświatowo – wychowawczych w Kaliszu i tworzą pewną całość. Do programu profilaktycznego Straży Miejskiej można przystąpić w dowolnym momencie. Należy pamiętać, że zajęcia ze strażnikiem mogą być pomocą w procesie wychowawczym, ale go nie zastępują, lecz wspierają wiedzą w temacie tak ważnym dla wszystkich wychowawców, jakim jest bezpieczeństwo wychowanków.

 

bip

rolban

smog stop logo2

 

 

 

KONTAKT Z NAMI

62-800 KALISZ

ul. Krótka 5-7

tel: 627 646 900

tel: 627 654 450

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA STRAŻY MIEJSKIEJ KALISZA /smkalisz/SkrytkaESP

PRZYDATNE STRONY