Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
News

  • Register

 

W ostatnim czasie, kaliscy strażnicy miejscy nałożyli kolejny mandat za nielegalne wyrzucanie odpadów w miejsca niedozwolone.

Tym razem wszystko działo się na osiedlu Chmielnik. Funkcjonariusze patrolujący okoliczny teren podjęli obserwację dymu wydobywającego się z jednej posesji. W toku czynności służbowych podjęto decyzję o przeprowadzeniu kontroli pieca. W wyniku czego ujawniono, że w piecu spalane były pocięte wcześniej europalety oraz płyty meblowe. Za wykroczenie z art. 191 ustawy o odpadach strażnicy miejscy nałożyli na właściciela posesji mandat karny w wysokości 500 zł.

Wszystkim mieszkańcom Kalisza przypominamy , iż obowiązuje ustawowy ZAKAZ SPALANIA ODPADÓW w piecach domowych oraz na terenie nieruchomości (ogniskach). Jest to związane nie tylko z regulacjami prawnymi i ochroną środowiska, ale przede wszystkim z troską o zdrowie i życie mieszkańców.

 

bip

rolban

smog stop logo2

 

 

 

KONTAKT Z NAMI

62-800 KALISZ

ul. Krótka 5-7

tel: 627 646 900

tel: 627 654 450

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA STRAŻY MIEJSKIEJ KALISZA /smkalisz/SkrytkaESP

PRZYDATNE STRONY