Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
News

  • Register

 

Kobietę, która w pewnym momencie źle się poczuła zauważył mężczyzna spacerujący po parku.

Niezwłocznie poinformował o tym zdarzeniu przebywający w pobliżu patrol strażników miejskich. Funkcjonariusze niezwłocznie przystąpili do ratowania życia leżącej na ławce kobiety. Do zdarzenia doszło w dniu dzisiejszym o godz. 10.00. w parku miejskim w Kaliszu. Kobieta w wieku 40 lat zasłabła i leżąc na ławce traciła oddech. Nieprzytomną kobietę funkcjonariusze ułożyli w pozycji bocznej bezpiecznej. Następnie kontrolowali jej oddech i wezwali pogotowie ratunkowe. Po przeprowadzonych wstępnych badaniach przez przybyłych ratowników medycznych kobietę dowieziono do szpitala. Współdziałanie z właściwymi podmiotami w zakresie ratowania życia i zdrowia obywateli oraz doprowadzanie osób nietrzeźwych do izby wytrzeźwień lub miejsca ich zamieszkania, jeżeli osoby te zachowaniem swoim dają powód do zgorszenia w miejscu publicznym, znajdują się w okolicznościach zagrażających ich życiu lub zdrowiu albo zagrażają życiu i zdrowiu innych osób, to podstawowe zadania strażników miejskich.

 

bip

rolban

smog stop logo2

 

 

 

KONTAKT Z NAMI

62-800 KALISZ

ul. Krótka 5-7

tel: 627 646 900

tel: 627 654 450

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA STRAŻY MIEJSKIEJ KALISZA /smkalisz/SkrytkaESP

PRZYDATNE STRONY