Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
News

  • Register

 

Podrzucanie odpadów pod pojemniki i zaśmiecanie przestrzeni publicznej wspólnot mieszkaniowych nie popłaca.

Przekonał się o tym mieszkaniec, który został nagrany podczas pozbywania się worków z odpadami. Za czyn, którego się dopuścił został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych. Działania podjęte przez Straż Miejską Kalisza i Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych mają ułatwić przyłapanie na gorącym uczynku sprawców tego nielegalnego procederu. Skutecznym narzędziem okazały się zamontowane kamery.

Z zapisów kamer wynika, że pomysłowość kaliszan jest zadziwiająca. Okazuje się, że sprawcami tego wykroczenia są nie tylko dorośli. Pomimo, iż wydaje się, że cele edukacji ekologicznej są na ogół jasne i sprowadzają się do kreowania właściwych postaw wśród dzieci i młodzieży to z ich praktyczną realizacją bywa jednak różnie.

Urzędnicy wraz ze strażnikami apelują o przestrzeganie przepisów w zakresie pozbywania się odpadów. W przypadku kolejnych wspólnych akcji urzędników i strażników sprawcy mogą się spodziewać wysokich kar.

 

 

bip

rolban

smog stop logo2

 

 

 

KONTAKT Z NAMI

62-800 KALISZ

ul. Krótka 5-7

tel: 627 646 900

tel: 627 654 450

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA STRAŻY MIEJSKIEJ KALISZA /smkalisz/SkrytkaESP

PRZYDATNE STRONY