Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
Aktualności

 

Strażnicy miejscy ujawnili nielegalne odprowadzanie ścieków.

 

W tym tygodniu kaliscy strażnicy miejscy otrzymali zgłoszenie w sprawie zanieczyszczonej strugi Piwonki. W trakcie kontroli i penetracji wskazanego rejonu municypalni ustalili, że w jednym miejscu skarpy do strumyka odchodzi rura odprowadzająca ciecz o charakterystycznym kolorze i nieprzyjemnej woni. W toku dalszych czynności ustalono, iż przewody systemu odprowadzającego ciecz ułożone są pod ziemią i prowadzą do jednej z pobliskiej nieruchomości. Wspólnie z pracownikiem Wydziału Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miasta Kalisza dokonano szczegółowej kontroli przedmiotowej nieruchomości. Przedsiębiorca został ukarany mandatem karnym w kwocie 400 zł za wprowadzanie ścieków do wód. Ponadto został zobowiązany do usunięcia nielegalnego odpływu.

 

bip

rolban

logo zatrzymania smogu2

 

 

 

KONTAKT Z NAMI

62-800 KALISZ

ul. Krótka 5-7

tel: 627 646 900

tel: 627 654 450

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA STRAŻY MIEJSKIEJ KALISZA /smkalisz/SkrytkaESP

PRZYDATNE STRONY