Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_top position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_bottom position below the menu.

Sample Sidebar Module

This is a sample module published to the sidebar_bottom position, using the -sidebar module class suffix. There is also a sidebar_top position below the search.
News

  • Register

 

W ostatnim czasie, kaliscy strażnicy miejscy nałożyli kolejny mandat za nielegalne wyrzucanie odpadów w miejsca niedozwolone.

Wszystko działo się na Wale Bernardyńskim, gdzie w trakcie patrolu funkcjonariusze ujawnili kilka worków z odpadami. Pozostałe czynności wyjaśniające oraz materiał z fotopułapki pozwolił na szybkie ustalenie sprawcy którym okazał się 34 letni mieszkaniec Kalisza.

Informujemy, że na terenie miasta Kalisza zamontowana jest fotopułapka. Urządzenie to cechuje się odpornością na warunki zewnętrzne oraz długim czasem pracy. Fotopułapka wykonuje również zdjęcia w nocy, kiedy wykryje ruch. Następnie przesyła je na telefon komórkowy. Po otrzymaniu takiej wiadomości dyżurny Straży Miejskiej podejmuje decyzję o interwencji. Zgodnie z zaleceniami na każdy miesiąc opracowywany jest inny harmonogram miejsc montażu sprzętu.

Ponadto przypomnijmy, że za podrzucanie śmieci, odpadów grozi kara do 500 zł.

 

bip

rolban

smog stop logo2

 

 

 

KONTAKT Z NAMI

62-800 KALISZ

ul. Krótka 5-7

tel: 627 646 900

tel: 627 654 450

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

ELEKTRONICZNA SKRZYNKA PODAWCZA STRAŻY MIEJSKIEJ KALISZA /smkalisz/SkrytkaESP

PRZYDATNE STRONY